Anela Ochráním bradavky mast pro kojící maminky 15 ml

regenerující MAST PRO PÉČI O BRADAVKY KOJíCÍCH MAMINEK Nakojit své dítě, vědomě si užít vzájemnou blízkost a hlubokou lásku, to je dar. Chvíle kojení bývají mezi ženami...
Doporučená nabídka Anela

Skladem • 1 varianta79 Kč100 % • 431 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace

Objem
15 ml

• Opravdu funguje

Po přečtení na sociálních síti jsem tento krém objednala malé dcerce, která kvůli rostoucím zubům slintá jako blázen. Celou pusinku a tváře měla bolavé a žírné. Tento krém do dvou dnů zabral a pleť je krásná a čistá. Utratila jsem tisíce za více známé značky, které se přímo problematikou zabývají a bohužel ani jedna značka neobstála. Anelu mohu na 100% s klidným srdcem doporučit.

• , zakoupeno v Anela

Používám jako balzám na rty pro dvouletou dceru. Vyhovuje nám to..

Anela (prodejce)

Děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu. Tento balzámek neobsahuje EO, proto je mezi dětmi tak oblíbený! Jsme rády, že jste s dcerkou spokojené. :-)
    Za celý tým Anely zdraví Janka

Objem
15 ml

regenerující MAST PRO PÉČI O BRADAVKY KOJíCÍCH MAMINEK

Nakojit své dítě, vědomě si užít vzájemnou blízkost a hlubokou lásku, to je dar. Chvíle kojení bývají mezi ženami vnímány jako jedny z nejkrásnějších a nejvíce naplňujících v jejich životě. Avšak schopnost dítě správně nakojit, to není samosebou. Jak maminka, tak děťátko si musí tento um osvojit, což mívá často za následek, obzvláště v prvních dnech a týdnech po porodu, přecitlivělé, rozbolavělé, popraskané či rozžužlané bradavky. Chceme podpořit všechny maminky, aby kojení nevzdávaly. Většinou je důvodem těchto nepříjemností pouze nějaká relativně drobná chyba v technice kojení, kterou pomůže odstranit zkušená laktační poradkyně. S rychlejším hojením ranek, regenerací pokožky a utužením bradavek vám zase pomůže naše hedvábně jemná a snadno se rozpouštějící mast Ochráním bradavky.

Ochráním bradavky laskavě pohladí, opečuje, zklidní a zhojí kojením namáhané bradavky. Jsme si téměř jisté, že se stane nepostradatelnou a věrnou společnicí všech novopečených, ale i ostřílených maminek. Poradí si s ragádami, odřeninkami, podrážděním i přecitlivělostí bradavek. Ale lze ji použít také jako prevenci ke zvýšení odolnosti bradavek již ke konci těhotenství.

Všechny v mastičce pečlivě vybrané ingredience jsou jemné a nedráždivé. Třezalka a měsíček mají velmi silné hojivé, regenerační a protizánětlivé schopnosti. Spolu s aktivním extraktem z ovsa a ovesným a mandlovým olejem, které jsou zklidňující, výživující a hydratující, uleví od palčivé bolesti téměř okamžitě. Čistý lanolin, rostlinná másla a včelí vosk pokožku zahalí do hedvábného filmu, který bradavky ochrání před dalším drážděním (způsobeným ať už silným tahem nebo zoubky děťátka či podprsenkou).   účinné látky Třezalkový macerát Mandlový olej LZS, BIO

• účinně hojí rány a popáleniny,
  • brání vzniku keloidních jizev,
  • podporuje obnovu pokožky.
  • díky obsahu minerálů a vitamínů A, E a F je velmi vyživující,
  • má zklidňující a regenerační účinky.

Mangové a kakaové máslo LZS, BIO Ovesný lipidový olej LZS

• zjemňují pokožku a navrací jí pružnost a pevnost,
  • zlepšují hydrataci,
  • jsou výživné - obsahují množství minerálních látek,
  • hojí a zklidňují podráždění.
  • rychle se vstřebává,
  • chrání pokožku před vnějšími vlivy,
  • zklidňuje podráždění,
  • vyživuje ji a udržuje hydratovanou.

Lanolin (certifikovaný bez pesticidů) Včelí vosk

• velmi jemný, čistý ve farmaceutické kvalitě,
  • vytváří tenký ochranný film, který pleť chrání před nepříznivými vnějšími vlivy,
  • je baktericidní.
  • vytváří ochranný film na pokožce a umožňuje tak masti déle pronikat do hlubších vrstev,
  • chrání pokožku před vnějšími vlivy,
  • vyživuje a hydratuje,
  • je protizánětlivý.

Aktivní lipidový extrakt z ovsa Extrakt z měsíčku lékařského BIO

• obnovuje, chrání a opravuje lipidovou bariéru pokožky,
  • zvyšuje obsah esenciálních ceramidů v pokožce,
  • chrání před předčasným stárnutím.
  • zklidňuje podráždění,
  • urychluje hojení,
  • podporuje tvorbu kolagenu.

DOPORUČENÉ POUŽITÍ

Jemnými, krouživými pohyby vmasírujte malé množství mastičky do bradavek, ideálně těsně po kojení. Miminko přikládejte k prsu nejdříve za hodinu po aplikaci mastičky nebo, pokud je třeba kojit dříve, mast jemně smyjte vodou nebo setřete vlhkou žínkou.

• Náš tip: Z vlastní zkušenosti doporučujeme, pokud musíte, používejte raději bavlněné nebo bambusové vložky do podprsenky oproti těm jednorázovým. Udržujte vložky i bradavky co nejvíce v suchu, často je měňte a perte nejméně na 60 °C. A kdykoliv to půjde, nechte pokožku bradavek volně dýchat a větrat.
  • Upozorňujeme: Regenerační mast Ochráním bradavky obsahuje velmi účinný třezalkový macerát, který je však výrazně červený. Pokud budete netrpělivé a oblečete se ještě před vstřebáním mastičky, může se stát, že vám obarví prádlo (žlutavé skvrny). Pokud se tak stane, nezoufejte, prádlo nebude navždy zničeno. Stačí, když skvrny předeperete ve žlučovém mýdle (nejlepší zkušenosti máme s tekutým mýdlem zn. Ulrich) a následně prádlo vyperete tak, jak jste zvyklé. Prádlo by mělo být zase bezvadně čisté. Přejeme hodně radosti s miminkem a oběma pevné zdraví.

JAK SKLADOVAT PŘÍRODNÍ KOSMETIKU?

Při skladování se vyhněte teplotám nad 23 °C a rozhodně ji chraňte před přímým slunečním zářením. Při vysokých teplotách oleje žluknou a ztrácejí svou kvalitu. Že se tak stalo poznáte obvykle podle změny barvy oleje a také podle nepříjemného zápachu.

NAŠE TÉMĚŘ ZEROWASTE BALENÍ

Vyrábíme produkty té nejvyšší kvality bez zbytečných konzervantů, stabilizátorů a jiných látek, proto naši mast Ochráním bradavky plníme do kelímků z tmavého skla, které ji chrání před rychlou zkázou působením slunečních paprsků. Budeme moc rády, když nám pak prázdné kelímky vrátíte. My je znovu naplníme čerstvou voňavou kosmetikou. Společně tak budeme více zero waste :-). Případně je můžete snadno vytřídit do skla a nechat zrecyklovat. Abychom ještě více minimalizovaly množství odpadů, nedostanete od nás žádné příbalové letáky, krabičky a podobně. Všechny informace o výrobku jsou zde, na našem eshopu. A pokud vás zajímá, jak bude vypadat váš balíček od nás, nahlédněte tady, jak využíváme recyklované obaly.

Zajímají mě bližší informace o složení >>

Podcast si můžete polechnout na Spotify, nebo na Apple podcasts.

Vyrobeno v ČR Všechny naše výrobky pro vás osobně vymýšlíme, testujeme, certifikujeme a vyrábíme vlastníma rukama v krásné přírodě Orlických hor. Cruelty free Nejenže naše kosmetika není testovaná na zvířatech, ale také dbáme na to, abychom využívaly pouze suroviny, které nebyly testované na zvířatech. Vegan 95% našich výrobků je veganských, a postupně se toto % stále zvyšuje. V rostlinném světe jsme zatím nalezly téměř vše, co ke své práci potřebujeme.    Vše skladem Vyrábíme malé šarže, a proto máme skladem vše naprosto čerstvé. Objednejte do 10:00 a následující pracovní den se můžete těšit na svůj balíček.

O nás a výrobě

Měly jsme společný sen. Cenově zpřístupnit tu nejlepší přírodní kosmetiku, která vyřeší ekzémy, akné, zmírní vrásky a přinese radost do vašeho života. A tak pro vás od roku 2019 ručně, v malých šaržích, vyrábíme svou vlastní, 100% přírodní kosmetiku balenou ve vratném tmavém skle.

Používáme pouze přírodní suroviny, certifikované ECOCERT a COSMOS, nejlépe v BIO kvalitě nebo divoký sběr, certifikované bez pesticidů a chemie, bez testování na zvířatech. 95% našich výrobků je vegan.

Přesto naše kosmetika není "jen" směs olejů a másel, ale používáme i patentované aktivní látky s prokazatelnými hydratačními a anti-age účinky.

Vaše Andy a Ela. Vaše Anela

Víc o nás, naší filozofii i o tom, jak to všechno začalo.

• Opravdu funguje

• , zakoupeno v Anela

Používám jako balzám na rty pro dvouletou dceru. Vyhovuje nám to..

Anela (prodejce)

Za celý tým Anely zdraví Janka