Nip + Fab Sérum pro zvětšení poprsí Bust Fix Décolleté Gel 100 ml

Určení
pro ženy

Spokojenost, splňuje podmínky.

• vubec žádná změna

Gel používám 3 týdny, ale vůbec nic se zatím nestalo. Možná je to krátká doba na jakoukoli viditelnou změnu. Balení vypotřebuji, protože nevyhodím 500 korun do koše. Ale zatím jsem velice zklamaná. Měsíc beru Stimulen a doufala jsem, že v kombinaci s gelem a masážemi se prsa aspoň trochu "zvětší". Nalítla jsem, jako řada dalších, je to jen tahání peněz a podvod.

• , zakoupeno v Parfum.cz

• Používám týden,zatím nulový efekt.

Koupila jsem výrobek dle hodnocení ,zatím velké zklamání.

Konzistence
séra
Objem
100 ml
500 g
Určení
pro ženy

Zapomeňte na bolestivé plastiky a dopřejte si větší prsa již za 6 týdnů - bezbolestně! Světelné sérum Bust Fix viditelně vyhlazuje, zpevňuje a zakulacuje pokožku v oblasti poprsí a dekoltu. Ideální pro pleť, která ztrácí pružnost.

Spokojenost, splňuje podmínky.

• Mám tento krém a při pravidelném každodením používání se sice prsa nezvětšila, ale díky krouživým pohybům při aplkaci se výrazně zpevnila. Oproti mé kamarádce (o 8 let mladší), které její prsa "visí", ty moje jsou opravdu pevnější. Bavím se tady ale o malých ňadrech.

nelze očekávat zázraky, nicméně aplikace přispívá k pravidelné masáži a tím i zpevnění

• vubec žádná změna

• , zakoupeno v Parfum.cz

• Používám týden,zatím nulový efekt.

Koupila jsem výrobek dle hodnocení ,zatím velké zklamání.

• nevim

zatim nevim,pouzivam par dnu

naprosto vyhovuje účelu

fakt účinkuje :)

• , zakoupeno v Krasa.cz

• kůže je vypnutější, tím pádem objem o něco plnější

používám delší dobu a jsem s produktem spokojená

• , zakoupeno v Krasa.cz

Krém používám zatím týden, ale už je to znát.

• , zakoupeno v Krasa.cz

• jediný krém, který funguje, prsa jsou pevná a vypnutá

jsem s krémem spokojená, kupuji si ho pravidelně, stojí za to