Clarins Bust Beauty Extra Lift Gel vypínací liftingový gel na poprsí 50 ml

Skladem • 1 varianta39 Kč96 % • 2 234 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč98 % • 4 951 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč97 % • 46 033 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč95 % • 26 353 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč97 % • 18 404 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 272 228 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 154 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • 1 varianta69 Kč97 % • 47 453 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta70 Kč90 % • 15 recenzíDalší informace

• Voni
    • Zjemnuje kuzi

• super balení v pumpičce, dobře se roztírá a vstřebává
    • vysoká cena !

Po používání (1x ráno, 1x večer) se mi po dvou dnech pokožka začala zpevňovat. Prsa mi povolily kvůli redukční dietě CWP* a teď mám pocit, že mám prsa stejně pevné, jako dřív - před dietou. Sice se mi možná o malinko zmenšily, ale jsou pevná! Partner mi na krém přispěl a i on je spokojený :-)

*CWP - Cambridge Weigh Plan, která fakt funguje!!!

Konzistence
gely
Objem
50 ml
0 g
Určení
pro ženy
Tester

Tento přípravek má rychlý viditelný účinek. Doporučujeme používat jej od prvních příznaků ochabování kůže. Napíná kůži, stahuje tkáně, působí proti stárnutí a navrací "přirozené podprsence" půvabné okrouhlé tvary. Obzvláště jej doporučujeme používat po těhotenství a při redukční dietě.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Ok

• Voni
    • Zjemnuje kuzi

• super balení v pumpičce, dobře se roztírá a vstřebává
    • vysoká cena !

*CWP - Cambridge Weigh Plan, která fakt funguje!!!

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

splnil me ocekavani

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• účinný
    • příjemný
    • snadná aplikace

Po náhodném vyzkoušení vzorečku tohoto přípravku, kdy jsem byla velmi spokojená s výsledkem, jsem se rozhodla jej používat pravidelně. Gelová konzistence způsobuje opravdu "lift" efekt. Přestože se jedná o gel a ne o krém, či mléko, snadno se roztírá a po aplikaci nelepí. Pokožka je vypnutá a přesto hladká a opečovaná. Produkt mohu opravdu doporučit.

• , zakoupeno v Krasa.cz

• nevěřila jsem, ale na mě opravdu funguje

pokožka je po použití gelu opravdu krásně hladká a vypnutá