Avon Solutions Body Lift & Firm Bust liftingový a zpevňující gel na poprsí 150 ml

Konzistence
pro ženy

• podle manželky plní co má

super

• , zakoupeno v AVKLAP

• Tento gel tedy spíš krém používám několik let. Příjemná nevtírává vůně.

S krémem jsem spokojená již několik let . Bohužel jsem zjistila, že už není v nabídce Avon. Nejspíš vyvíjejí novou verzi.

• , zakoupeno v Avony.cz

• LEHKÝ NEMASTNÝ KRÉM
    • NIC

nijak zvlášt nezpevní ale ani neublíží.

Konzistence
krémy
Objem
150 ml
Určení
pro ženy

Tvarující a zpevňující gel na poprsí s výtažkem z granátového jablka udržuje kolagen a elasten uvnitř kožní tkáně a zdokonaluje tvar poprsí.

• Jak to funguje: Zpevněte své poprsí! Jejich tvar se zaoblí. Pokožka zůstane jemná a zpevněná.
  • Jak se používá: Každé ráno vmasírujte gel do poprsí krouživými pohyby směrem vzhůru. Počkejte, až se gel kompletně vsákne.

Produktová řada Avon Péče o tělo Péče o pokožku Krémy na ruce Solutions

• podle manželky plní co má

super

• , zakoupeno v AVKLAP

• Tento gel tedy spíš krém používám několik let. Příjemná nevtírává vůně.

• lehce se roztírá
    • vůně
    • nic jsem neobjevila

Musím říct, že mě krém mile překvapil. Po pravidelném používání ( ač jsem tomu moc nevěřila) se mi prsa ( mám velikost C ) zpevnily a trochu nadzvedly. Nečekejte, že budete mít prsa jako po plastice, ale účinky to má, tedy aspoň u mě. Určitě stojí za vyzkoušení.

• , zakoupeno v Avony.cz

• LEHKÝ NEMASTNÝ KRÉM
    • NIC

nijak zvlášt nezpevní ale ani neublíží.

• , zakoupeno v avon-levne.cz

• nemastný gel
    • trochu lepí

příjemně chladí
    pleť je po něm hladká

• Lepí. A to dost.

Rozhodně drží na kůží.... Je to takové lepidýlko :)... Uvidím za pár týdnů.
    Rozhodně to nevrátím.

• pěkné sliby

těším se, až budou vidět výsledky, snad se tomu dá věřit

• dobre

spokojenost

• , zakoupeno v AVKLAP

• super a opravdu funguje

Doporučila bych jej neboť je opravdu kvalitní, dobře se roztírá, funguje a navíc cenově velmi výhodný.

• , zakoupeno v Krasa.cz

• Používám ho už dlouho a opravdu funguje tak jak má.
    • Jsem velmi spokojená.

Liftingový gel na poprsí jsem si koupila protože je cenově výhodný a zpevňuje tak jak jsem si představovala.