Avent Nipple cream krém na popraskané bradavky 30 ml

pro ženy

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Funguje
  • , zakoupeno v Jeníček - vše pro dítě

Kupuji ho i jako dárek. Sama jsem měla zkušenost na výbornou a proto kupuji i jako dárek.

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• nemusi se smyvat pred kojenim, zachranil mne bradavky na zacatku a pouzivam ho i ted

100 % doporucuji

30 ml
60 g
Určení
pro ženy

Oční krém Revitalift Cica Crem účinně vyhlazuje vrásky, redukuje otoky a tmavé kruhy pod očima a obnovuje kožní bariéru. Krém obsahuje extrakt z rostliny Centella Asiatica, který byl využíván několik století v asijské medicíně pro své regenerační a obnovující účinky. Při pravidelném používání oční okolí působí vyhlazeně a odpočatě.

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Funguje

• Krásně se roztírá, pomáhá
    • Trošku vyšší cena

Krém má bezva konzistenci, krásně se roztírá a vstřebává. Moc mi pomohl na mé namáhané a popraskané bradavky. Doporučuji ostatním maminkám

• , zakoupeno v Jeníček - vše pro dítě

• Rychle hojí popraskané bradavky.

Doporučují

• Super rychle dodání dobre se roztira

• Skvělá konzistence

Tento hydratační krém mě moc milé překvapil. Díky skvělé konzistenci se krásně roztírá, je jemný a moje namáhaná pokožka si díky tomu odpočine. Krému bych vůbec nic nevytkla. Určitě budu používat i nadále a doporučuji ho všem kojícími maminkám.

• Rychla uleva.
    • Snadna aplikace.
    • Prakticke baleni.
    • Nespini.

Hydratační krém je v praktickém balení, které se da otevřít jednou rukou (hodí se, protože mámy mají pořád plné ruce). Krém se snadno aplikuje a roztírá, stačí malé množství. Výhoda je, že se nemusí před kojením umývat. Nezanechává fleky na prádle. Má jemnou vůni, která není moc cítit, což je dobré, ačkoliv já bych preferovala silnější aroma.
    Velikost tuby je vyhovující, balení je vkusné.
    Již po pár použití je znát změkčení bradavky.
    Celkově hodnotím krém jako nejlepší, který jsem vyzkoušela.

• Konzistence
    • Cena/ velikost balení

Krém má příjemnou konzistenci, která se dobře roztírá, zůstává na bradavce, ale zároveň není tak mastný, že by vadil při kojení. Je podobný např Purelanu, ale méně mastný, což mi vyhovuje více. Balení velikostně odpovídá ceně. Stačí aplikovat malé množství, proto krém i dlouho vydrží. Celkově hodnotím výrobek kladně.

• nemusí se omývat před kojením
    • není český návod

Měla jsem problémy s kojením, díky rozpraskaným, suchým a bolestivým bradavkám. Na doporučení jsem začala používat krém Avent Nipple na popraskané bradavky a bylo po pár dnech po problému, dokonce mě ani bradavky po kojení nebolí.
    Mohu jen doporučit. Jediná nevýhoda je, že návod není v českém jazyce, ale jinak co se týče složení a účinku, tak si nemohu stěžovat.

• Uleva po prvním použití; cena; textura-dobre se nanasi; neni ho potřeba hodne; slozeni
    • Potreba nechat poradne vpít, jinak si umastite oblečení.

Hydratacni krem na bradavky od Aventu je skutečně paradni. Potřebovala jsem ulevit bolestivým bradavkam mezi kojenim, a ideálně bez nutnosti je pred krmením omýt. Chvalim jednoduché složení a taky texturu pripravku, která je o něco řidší, tudíž se krasne a bezbolestne nanáší a rychleji vpiji. Úlevu jsem pocítila po par minutách. Jen teda pozor, abyste si neuspinily triko, je potřeba nechat větrat.